przewodnicząca -Daria Twardzik

Z-ca przewodniczącej- Monika Sanecznik

skarbnik Marcin Bienias

Informujemy, że w poniedziałek 10 grudnia o godzinie 17 00, odbędą się zebrania Wychowawców z Rodzicami.

Zapraszamy w tym dniu również na Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Każda klasa świętowała 30 września Dzień Chłopca. Z tej okazji dziewczyny wręczyły swoim kolegom upominki.
Po południu odbyła się również dyskoteka szkolna - zabawa była udana. Justyna Porwoł i Hania Koniorczyk dziękują wszystkim za przybycie! Chłopcom jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze!

Uczniowie klasy szóstej mieli okazję poznać zasady zdrowego ekologicznego odżywiania i uczestniczyć w konkursie ,, Moje ulubione mleczne danie”. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu ulubionej potrawy, której głównym składnikiem był wybrany produkt nabiałowy (np. mleko, maślanka, jogurt, kefir, ser biały, ser żółty). Uczestnik konkursu miał za zadanie udokumentować efekty kulinarnych starań w formie zdjęcia albo rysunku, wraz z podaniem przepisu na przygotowane danie. Najsmaczniejsze mleczne danie wykonała Wiktoria Koterba. Był to deser jogurtowo – truskawkowy i naleśnik z owocami na bazie kefiru i jogurtu. Dania przygotowane przez pozostałych uczniów były również smaczne i wyglądały apetycznie. Efekty kulinarnych inspiracji można obejrzeć w galerii zdjęć.

mgr H. Hibner