W dniach 9-11 października odbyła się kolejna wizyta szkół partnerskich programu Comenius. Tym razem gościliśmy w mieście Perugia we Włoszech. Spotkanie to było okazją do podsumowania pierwszego roku działalności projektu oraz szansą na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń. Jednym z produktów końcowych projektu jest wypracowana przez wszystkie szkoły partnerskie książka kucharska z przepisami z każdego kraju, która została przedstawiona na spotkaniu we Włoszech. Ponadto został także opracowany harmonogram działań na na kolejne półrocze. Szkoła we Włoszech przygotowała dla gości szereg prezentacji dotyczących kultury oraz zwyczajów ich kraju. Mieliśmy także okazję zapoznać się z różnymi ciekawymi metodami nauczania.