ROK SZKOLNY 2021/22

 

ROK SZKOLNY 2020/21

K. Tolarz   PixBlocks kwalifikacja do półfinałów
 K.Tolarz kl.III H.Elias Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia III miejsce w kategorii klas III
K.Tolarz H.Elias konkurs matematyczny Orzeł laureat
B.KLimek H.Elias konkurs matematyczny Orzeł laureat
S.Westerlich H.Elias konkurs matematyczny Orzeł laureat
M. Kowol I.Wija Miejski Konkurs Plastyczny I miejsce
W. Kuhn I.Wija Miejski Konkurs Plastyczny III miejsce 
A. Koniorczyk I. Wija Powiatowy Konkurs Plastyczny wyróżnienie
A.Wuwer D. Władarz Wojewódzki Konkurs  z Języka Angielskiego udział 

ROK SZKOLNY 2021/22

Uczeń

Opiekun

Konkurs

Osiągnięcie

zasięg

Kuba Tolarz

J. Brzezinka

Spass-Fun-diversion

I miejsce w kategorii kl.IV-VIII

wojewódzki

Kuba Tolarz

J.Porwoł

Lapbook patriotyczny

wyróżnienie

wojewódzki

Milena Wełniak

J.Porwoł

Lapbook patriotyczny

I miejsce

wojewódzki

Klasa 3

I.Wija-Sobiech

Kto przytuli misia?

udział/

miejski

Rafał Jeżyszek

Wija-Sobiech

Kto przytuli misia?

wyróżnienie

miejski

Magdalena Kowol

Wija-Sobiech

Wierszem malowane !

wyróżnienie

powiatowy

Wiktoria Kuhn

Wija-Sobiech

Wierszem malowane !

wyróżnienie

powiatowy

Anastazja Koniorczyk

Wija-Sobiech

Lapbook o oszczędzaniu

1 miejsce

miejski

Anastazja Koniorczyk

Wija-Sobiech

Kartka na dzień życzliowości

wyróżnienie

miejski

Szymon Nowak

Wija-Sobiech

Kartka na dzień życzliowości

wyróżnienie

miejski

Nicola Cichy, Oliwia Michnik

Wija-Sobiech

Co słychać u zwierząt jesienią>

wyróznienie za logo

miejski

Igor Gradzik

Wija-Sobiech

Czytam i rozumiem

udział

miejski

Wiktoria Kuhn

Wija-Sobiech

Czytam i rozumiem

udział

miejski

klasa 2

H.Elias

Kto przytuli misia?

udział

miejski

klasa 2

H.Elias

Choinka dla Mleczysława- w ramach programu Mamy kota...

udział

ogólnopolski

Zofia Skowronek

H.Elias

Kartka na Dzień Życzliwości

I miejsce

miejski

Julia Pinior

H.Elias

Kartka na Dzień Życzliwości

II miejsce

miejski

Kinga Olszok

H.Elias

Co słychać u zwierząt jesienią?

I miejsce

miejski

Agnieszka Kozielska

H.Elias

Co słychać u zwierząt jesienią?

I miejsce

miejski

Julia Pinior

H.Elias

Wierszem malowane .

udział

powiatowy

Agata Baron

J. Brzezinka

Spass-Fun-diversion

I miejsce w kat. kl. 1-3

wojewódzki

Karol Sosna

J. Brzezinka

Spass-Fun-diversion

finalista

wojewódzki

Wiktor Strzemecki

J. Brzezinka

Spass-Fun-diversion

finalista

wojewódzki

Natalia Scotti

J. Brzezinka

Backwettbewerb - Alle lieben Omas Kuchen -II Wojewódzkim Konkursie Kulinarno-Językowym

udział

wojewódzki

K.Grzenia, R. Mężyk, M. Pukowiec

J Brzezinka

Austria-Land, czyli wędrówka po landach.

finaliści

wojewódzki

Maria Bienias

J. Brzezinka

Backwettbewerb - Alle lieben Omas Kuchen -II Wojewódzkim Konkursie Kulinarno-Językowym

finalistka

wojewódzki

Oliwia Sobek

H.Elias

Twórczość Konopnickiej w oczach dzieci- plastyczny

wyróżnienie

miejski

klasa II

H.Elias

Ufoludki na smutki

udział

ogólnopolski

Wolanin N. RYmer N i E. Skaba N.

B. Tytko

Festiwal Kreatywności

II miejsce

miejski

Reichel A. Zbieszczyk T. Warzecha K.

B. Tytko

Festiwal Kreatywności

II miejsce

miejski

cały zespół kl. 7

M. Majewska

Ekomasto - konkurs projektowy klasy 7

I miejsce

wojewódzki

K. Grzenia

M. Majewska

Opowiadanie fantastyczno - naukowe z wykorzystaniem wiedzy z dziedziny fizyki

I miejsce

miejski

N. Scotti

M. Majewska

Laboratorium M.C.Skłodowskiej

wyróżnienie

powiatowy

klasa II

H.Elias

Drzewa- zielone płuca Ziemi

udział

powiatowy

O.Sobek W.Cuber O.Kuśka

H.Elias

Festiwal Kreatywności

wyróżnienie za logo

miejski

M.Kowol M.Basiura J.Adamczak

I.Wija-Sobiech

Festiwal Kreatywności

wyróżnienie za logo

miejski

Natalia Scotti

M Majewska

Miejski Konkurs Ekologiczny

udział

 
 

M. Przybysz

Igrzyska Młodzieży Szkolnej-piłka ręczna chłopców

I miejsce

miejski

 

M. Przybysz

Igrzyska Młodzieży Szkolnej-piłka ręczna chłopców

III miejsce

powiatowy

Magdalena Kowol

I.Wija-Sobiech

Drzewa- zielone płuca Ziemi

II miejsce

powiatowy

Anastazja Koniorczyk

I.Wija-Sobiech

Miejski Kokurs Recytatorski

I miejsce

miejski

Karol Sosna

I.Wija-Sobiech

Wodzisław na przestrzeni wieków

III miejsce

miejski

Igor Gradzik, Pulina Karwot

I.Wija-Sobiech

Miejski Konkurs Orograficzny

udział

miejski

Igor Gradzik, Wiktoria Kuhn

I.Wija-Sobiech

Miejski Kokurs Matematyczny

udział

miejski

Magdalena Kowol

I.Wija-Sobiech

Twórczość Konopnickiej w oczach dzieci- plastyczny

I miejsce

miejski

Igor Gradzik

I.Wija-Sobiech

Twórczość Konopnickiej w oczach dzieci- plastyczny

III miejsce

miejski

Anna Korzec, Wiktor Paris

I.Wija-Sobiech

Twórczość Konopnickiej w oczach dzieci- plastyczny

wyróżnienie

miejski

Magdalena Kowol

I.Wija-Sobiech

Zimo, zimo baw się z nami

wyróżnienie

powiatowy

Anastazja Koniorczyk

I.Wija-Sobiech

Regionalny Konkurs Recyttorski

wyróżnienie

powiatowy

Magdalena Kowol

I.Wija-Sobiech

Ogólnopolski konkurs origami - magia zamknieta w papierze - kwiaty

II miejsce

ogolmopolski

M.Pukowiec, K.Grzenia

M.Szkopek

Wojewódzki I stopien

przejście do II stopnia

wojewódzki

Kuba Tolarz

M.Szkopek

Międzynarodowe Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia.

,klasyfikacja generalna miejsce 2

międzynarodowy

Kuba Tolarz

M.szkopek

III Powiatowy Konkurs Artystyczno-Matematyczny ,,Mój matematyczny Lapbook''.

I miejsce

powiatowy

Matylda Pukowiec

H. Koniorczyk

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Jezyka Polskiego

laureatka

wojewódzki

Emilia Woźniak

H. Koniorczyk

finalistka Wojewodzkiego Konkursu z Jezyka Polskiego

finalistka

wojewodzki

Kuba Tolarz

H. Koniorczyk

Złoty Wawrzyn

laureat

powiatowy

M. Wilczyński

M. Majewska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

przejście do II stopnia

wojewódzki

cały zespół ekologicznych

M. Majewska

Skarby Bałtyku

udział

ogólnopolski

kl.V i kl.IV

B. Tytko

Wodzisław - moje miasto

udział

miejski

Wiktoria Gontarczyk

I.Wija-Sobiech

Witaj wiosno

I miejsce

miejski

klasa 3

I.Wija-Sobiech

Wodzisław - moje miasto

udział

miejski

klasa II

H.Elias

Wodzisław Śl.- moje miasto

udział

miejski

kl.IV i kl.VII

B. Tytko

Projekt maskotki muzealnej

udział

miejski

Kuba Tolarz

J.Porwoł

W przyszłości będę...

wyróżnienie

powiatowy

Magdalena Kuhn

J.Porwoł

Doskonały informatyk

udział

powiatowy

ROK SZKOLNY 2020/21

Uczeń

opiekun

Konkurs

K. Tolarz

PixBlocks

półfinalista 

 K.Tolarz kl.III

H.Elias

Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia

III miejsce w kategorii klas III

K.Tolarz

H.Elias

konkurs matematyczny Orzeł

laureat

B.Klimek

H.Elias

konkurs matematyczny Orzeł

laureat

S.Westerlich

H.Elias

konkurs matematyczny Orzeł

laureat

M. Kowol

I.Wija

Miejski Konkurs Plastyczny

I miejsce

W. Kuhn

I.Wija

Miejski Konkurs Plastyczny

III miejsce 

A. Koniorczyk

I. Wija

Powiatowy Konkurs Plastyczny

wyróżnienie

A.Wuwer

D. Władarz

Wojewódzki Konkurs  z Języka Angielskiego

udział 

Podkategorie