Andrzejkowe Wróżby

Jak co roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował wraz z opiekunkami Małgorzatą Szkopek i Hanną Koniorczyk dla wszystkich uczniów wróżby andrzejkowe. Nasze szkolne wróżki w składzie: Julia Klimanek, Alicja Smoląg, Alicja Bajnarowicz, Wiktoria Koterba, Paulina Łukoszek, Natalia Reichel, Patrycja Piecha i Kamila Klimek przygotowały niespodzianki dla swoich koleżanek i kolegów. Przepowiadały najbliższą przyszłość i wyjaśniały znaczenie imion. Dzień był udany, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie usatysfakcjonowanych uczniów.

Julia Klimanek, kl. VI

Dyskoteka andrzejkowa.

W środę 26 listopada 2014 roku odbyła się dyskoteka dla wszystkich uczniów klas IV-VI. Jak zwykle frekwencja dopisała. Opiekunami były panie: Justyna Porwoł i Dagmara Władarz. Zorganizowano wiele konkursów i zabaw. Humory wszystkim dopisywały. Była świetna muzyka i wszyscy dobrze się bawili. Następna dyskoteka dopiero w karnawale. Już teraz serdecznie zapraszamy

Sandra Mielańczyk, kl IV