Chociaż, 21 marca to w szkolnej tradycji Dzień Wagarowicza, uczniowie naszej szkoły postanowili tego dnia poszukać zwiastunów wiosny. Rano wszystkie klasy wybrały się na spacer, w trakcie którego szukali wiosny w Kokoszycach, a także ją fotografowali. Po powrocie do szkoły wszystkie klasy spotkały się na sali gimnastycznej, gdzie rywalizowały w quizie na wesoło, o wiośnie.  Wybierano najbardziej wiosenną uczennicę oraz śpiewano piosenki ułożone w trakcie spaceru. Odbyły się również konkurencje sportowe, które przygotował p. Marek Przybysz. W rywalizacji klas najlepiej powiodło się klasom- czwartej i trzeciej. W nagrodę klasa czwarta wygrała trzy dni bez pytania na lekcjach, a klasa trzecia- trzy dni bez zadań domowych. Pozostałe klasy, za kolejne miejsca, dostały te same nagrody- odpowiednio po dwa dni za drugie miejsce, i po jednym dniu za  trzecie miejsce. Szkolne obchody I Dnia Wiosny przygotowały p. Dagmara Władarz i p. Małgorzata Szkopek.