Dzisiaj panowała w szkole wszechobecna kropka....dzieci fantastycznie się bawiły z matematyką w tle.
Tym samym zrealizowaliśmy kolejny punkt projektu (NIE) ZWYKŁA MATEMATYKA- Moduł X, zadanie 3: Matematyczne święto "Dzień Kropki ".
Uczniowie poszukiwali konstelacji gwiazd za pomocą działań na ułamkach zwykłych i dziesiętnych (Kl VII), ćwiczyli działania matematyczne na liczbach całkowitych oraz naturalnych (kl.V oraz VI) za pomocą mat do kodowania. Wszystkie klasy miały okazję zagrać w "Square it!" oraz rozwiązać kropkowe SUDOKU jak rownież poszukać ukrytych w kropkach figur geometrycznych co okazało się wcale nie takie proste😉.
Przy okazji przypomnieliśmy sobie o tym, że każdy człowiek jest tak samo ważny i skrywa wiele talentów. 
Uczniowie otrzymali naklejki oraz cukierki za aktywny udział w konkurencjach.